„Świetnie, że DEM jest na jesieni - nabytą wiedzę można będzie wykorzystać jeszcze w biezącym roku szkolnym.”
Klaudia – uczestniczka
„W tym roku niczego nie zabrakło, październik i listopad to dobre miesiące na organizację takiego wydarzenia, gdyż jest to początek roku, nieobciążony konkursami, przesłuchaniami i egzaminami promocyjnymi.”
Paulina – uczestniczka
„Warsztaty i przekazywanie merytorycznej wiedzy, prowadzący bardzo profesjonalni i kompetentni.”
Piotr – uczestnik
„Przemiłe spotkanie, unikatowe doświadczenie, cudne prezenty, ekskluzywne nuty i książki, pomocne dzieciaki, wspaniała organizacja, inspiracja. Zaangażowanie każdego z was przywróciły wiarę i nadzieję w najlepszą przyszłość naszych dzieci.”
Natalia – nauczycielka