Rejestracja na 18. DEM otwarta. Jak się zapisać?

Jeszcze do 17 listopada trwają zapisy na tegoroczną edycję Dni Edukacji Muzycznej. Jak dołączyć do wydarzenia?

Tegoroczny program Dni Edukacji Muzycznej obfituje w wydarzenia – są wśród nich webinary, koncerty, a także zupełnie nowa formuła – master classes. Podobnie jak w ubiegłym roku na wszystkie wydarzenia w ramach DEM-u zapraszamy online – udostępniane będą one od 22 do 26 listopada na platformie do prowadzenia konferencji i webinarów online Crowdcast.io. Wszystkie szczegóły dotyczące programu oraz panelistów i harmonogramu tegorocznych wydarzeń znajdują się w zakładce DEM 2021.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej dem.dkonto.pl. W zakładce DEM 2021 znajduje się kalendarz z dokładną rozpiską wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji. W celu zapisania się na wybrane wydarzenie należy wybrać je w kalendarzu i przejść na jego podstronę. Tam, po prawej stronie, widnieje przycisk 'zapisz się’. Po kliknięciu na niego pojawi się okienko rejestracji na stronie internetowej DEM-u. Założenie indywidualnego konta pozwoli na dodawanie kolejnych kursów do swojej listy, umożliwi także pobieranie certyfikatów uczestnictwa już po zakończeniu wydarzeń i pozwoli na zapisy na kolejne edycje DEM-u w przyszłości.

Po rejestracji na stronie kolejne webinary i master classy można dodawać do listy po prostu używając przycisku 'zapisz się’. Pełną listę swoich wydarzeń każdy uczestnik może znaleźć w swoim profilu (ikonka postaci z prawej strony górnego menu). Tam też ma możliwość personalizacji swojego konta.

Wyżej opisana rejestracja obowiązuje na wszystkie poszczególne kursy – rejestracja tylko na jedno wydarzenie nie umożliwi uczestniczenia w pozostałych, dlatego prosimy o zapisywanie się na każde pojedyncze wydarzenie, które Państwa interesuje.

Po zamknięciu zapisów na DEM na podstronach wszystkich wydarzeń pojawią się playery, które umożliwią uczestniczenie w koncertach, webinarach i master classes w dniach 22–26 listopada. Aby je uruchomić, należy kliknąć przycisk 'play’ i podać swoje imię oraz adres mailowy (co umożliwi np. na uczestniczenie w zbiorowym czacie i branie udziału w ankietach podczas webinarów). Jeżeli na dany adres mailowy zostało już zarejestrowane konto w platformie Crowdcast, wtedy wystarczy się na nie zalogować.

Obydwa koncerty, które znalazły się w programie 18. Dni Edukacji Muzycznej będą dostępne w trybie otwartym – transmisje z wydarzeń zostaną udostępnione równolegle na kanale YouTube i facebooku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Będzie można oglądać je także za pośrednictwem strony dem.dkonto.pl